Історія Полтавської гімназії № 33

У центрі затишного мікрорайону Сади І по вулиці Героїв Сталінграду, 20 височіє сучасна будівля Полтавської гімназії №33, яка гостинно відчиняє двері всім бажаючим отримати ґрунтовні, глибокі знання, розкрити й розвинути свої творчі нахили та здібності.

/Files/images/strojka1.gif

1985 року, завдяки зусиллям та сумлінній фізичній праці на будівництві майбутнього педагогічного колективу, майбутніх учнів, відбулося відкриття І корпусу школи , і її коридори, класні кімнати наповнилися дзвінкими радісними дитячими голосами.

/Files/images/strojka2.gif

Першим директором, натхненником школи стала Ткач О.О., яка за роки своєї творчої праці (з 1985 до 2000 року) створила міцний згуртований колектив однодумців, обдарованих, талановитих людей, професіоналів, метою яких стало виховання всебічно розвиненої, глибоко знаючої особистості, патріота рідно землі

1987 року було зведено II корпус школи. Цього року рідні стіни покинули перші вихованці, які на зміцнілих дужих крилах сміливо полинули у доросле життя. Багато випускників нашого закладу повертаються до своєї альма-матері, щоб продовжувати складну, але надзвичайно почесну місію сіяти добре, мудре, вічне.

У практику шкільного життя цього часу міцно увійшли уроки мужності, воєнно-спортивні ігри, дослідницько - пошукова робота, результатом якої стало відкриття 1987-1988 року шкільного музею Героїв Сталінграда. Велика увага приділяється вивченню історії, відродженню звичаїв, традицій рідного краю, дослідженню свого родоводу.

1991-1992 навчального року заклад набуває статусу гімназії, створюється емблема та устав закладу.

Вирішуючи завдання навчальної діяльності школи, педагогічний колектив працює над науково – практичною проблемою розвитку і формування особистості на підставі принципу гуманізації освіти та раннього профільного навчання, головну увагу зосереджує на впровадженні в навчальний процес сучасних інноваційних педагогічних технологій. Пріоритетними напрямками у навчальному процесі є організація самостійної пізнавальної діяльності школярів, розвиток їх природних здібностей та нахилів, організація психологічного супроводу навчального процесу, широке врахування індивідуальних особливостей учнів.

В основі концепції виховної роботи гімназії лежить діяльнісний підхід. Важливим фактором соціалізації учнів є участь школи у проектах соціального партнерства з ВНЗ, закладами культури, громадськими організаціями, школами та ліцеями рідного міста, Кременчуцьким ліцеєм №4, з навчальними закладами Німеччини.

2000 рожу школа відзначила свій 15-тилітній ювілей. Але не зважаючи на свій «юний» вік, вона мала значні досягнення. Зазначимо декілька з них:

І місце у міському та обласному конкурсах шкільних команд КВК (1997).

І місце у зональному конкурсі команд ЮІДР (1998) .

І місце у міському та обласному конкурсах команд КВК (2000,2001).

II місце у зональному та обласному конкурсі фольклорних колективів (1993).

II місце у Всеукраїнському конкурсі команд ЮІДР (1999).

III місце на Всеукраїнській олімпіаді з української мови (1994). Та багато інших перемог.

У 2000 році педагогічний та учнівський колектив гімназії очолила Кікоть Наталія Віталіївна, Відмінник освіти України, ерудований, толерантний керівник, що застосовує у практиці повсякденної роботи інноваційні педтехнології, продовжувач і пошановувач кращих традицій гімназії. За роки роботи під керівництвом Наталії Віталіївни Полтавська гімназія № 33 є одним із найкращих навчальних закладів міста, що має сучасний, креативний імідж, відзначається високою результативністю навчально-виховної діяльності, щорічно посідаючи одне з перших місць у загальноміському рейтингу навчальних закладів.

2006 року школа відсвяткувала свій 20-тилітній ювілей, а як гімназія 15-тилітній.

За 25 років у школі склалося багато традицій. Однією з них є дарування вдячними випускниками на святі Останнього Дзвоника своїх творчих робіт (картин, вишитих полотен), які дали можливість відкрити у приміщенні гімназії Галерею творчих робіт учнів.

Діти у навчальному закладі мають прекрасну можливість розвивати свої нахили та здібності завдяки шкільній системі гуртків, секцій, клубів, керівниками яких є часто випускники школи минулих літ чи вчителі гімназії.

/Files/images/shkola1.jpg

Сучасна Полтавська гімназія №33 – це творчий колектив однодумців, який здатний вирішувати найскладніші завдання навчально-виховного процесу, колектив, який має своє лице та вагомі досягнення.

Кiлькiсть переглядiв: 371

Коментарi